Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Spar Puma pulzusmérőt össze...

Spar Puma pulzusmérőt össze lehet párosítani androidos telefonnal?

Figyelt kérdés

A Spar-ban pontokért most Puma órákat lehet venni.

A Puma Pulse karórához kapott pulzusmérő öv érdekelne, hogy bluetoothos-e és/vagy össze lehet-e párosítani androidos telefonokkal, hogy SportsTracker, vagy Endomondo alkalmazással lehessen használni?

Akinek esetleg már van, kipróbálná, hogy össze lehet-e hozni valahogy a telefonnal?



2012. júl. 11. 16:26
 1/1 xotom ***** válasza:

Szerintem nem. Az órával együtt lévő jeladó pánt össze van hangolva az órájával, és más nem fogja a jelét.

A garmin gyárt univerzális bluetooth-os pántot, de nem tökéletes androidhoz, én Zephyr HxM-et vettem, ez tökéletesen müködik. Endomondoval használom.


[link]

2012. júl. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!