Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mikor fogadják már el ha...

Mikor fogadják már el ha játszik valaki?

Figyelt kérdés
Főleg az idősebb korosztály, miért nem tolerálja ha játszik valaki pl.egy Xbox-on? Ez alatt nem a fanatikus, nonstop gép előtt űlős dolgot értek, hanem pl. munka után egy pár órát miért ne tőlthetnék játékkal? Miért tartják ezt gyerekes dolognak úgy általában? Szerintem ez korosztály független, és még mindig sokkal jobb mintha munka után pl. a kocsma felé venném az irányt...Mit gondoltok?
2012. júl. 13. 21:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Elfogadnám, ha tudását, ismereteit az iskolában is hasonló odaadással gyarapítaná, mint amilyennel játszik.

Önmagában a játékkal, mint kedvteléssel semmi bajom.

Már felnőttképzésben oktató tanárként azt látom, hogy ismereteik jellemzésére a hiányos szó is igen hízelgő..

2012. júl. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez is igaz..de nem a diákokra gondoltam. Azoknak meg nem engedném, én nem a játékon nőttem fel, de mivel van munkahelyem és meg tudok venni egy drága játékgépet, miért ne? Munka után miért ne rakjak be egy jó játékot? Csak ezt van aki elitéli és ezért kérdeztem..
2012. júl. 13. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!