Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Dell laptop kikapcsolt magatol...

Dell laptop kikapcsolt magatol es nem kapcsolt vissza?

Figyelt kérdés
Egy delutan neteztem a laptopomon es egyszer csak kikapcsolt aksi benne volt de nem kapcsolt vissza gondoltam lemerult es nem jelezte bedugtam a toltot avval man mukodott megint egy oan 1-2 oran keresztul de utanna megint ugyanugy kikapcsolt aztan man nem tudtam visszakapcsolni mert nem reagalt semmit az indito gombra ?kesobb 1 oraval megint bekapcsolt de meg a windowsos feluletig se juttot el es megint magatol kikapcsolt azota nem megy.Couler problemara gyanakszom (a rogtonni kikapcsolas oan volt mintha arambol huztak volna ki tehat rogton kikapcsolt).

2012. júl. 18. 13:19
 1/1 anonim ***** válasza:
mi van??? Tanulj meg értelmesen fogalmazni, akkor talán segíteni is tudunk...
2012. júl. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!