Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha pici karcok vannak az...

Ha pici karcok vannak az érintős telómon és visszaviszem gariban akkor kijavítják?

Figyelt kérdés
A karcokat nem én csináltm tehát nem volt leejtve meg ilyesmi.
2009. júl. 15. 10:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem fogják kijavítni. Hogyhogy nem te csináltad? Karcosan vetted át? Fólia volt rajta, nem...? Mechanikai sérülésre nem vonatkozik a garancia.
2009. júl. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Nem fogják elhinni, hogy nem Te csináltad. Ha már új korában karcos volt, akkor át sem szabadott volna venni, ha meg akkor hibátlan volt, akkor csak Te csinálhattad, max. nem vetted észre. Ha lány vagy (a gariból gondolom, fiúk nem szoktak így írni) akkor a nagyobb körmöddel nem sérthetted meg? Vagy valami mégis megkarcolta, ami fel sem tűnt.

Nem fognak semmit csinálni vele, nem a működésével van baja, az esztétikai hibákkal nem foglalkoznak.

2009. júl. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem samsungom van.karcos a kijelző és megkopott a ház.pedig szálcsiszolt fém. visszavittem,garanciába kicserélték.mivel nem csak nekem kopott hanem álltalában mindenkinek.ha kihozzák szériahibának lehet hogy kicserélik.ha te nem vigyáztál rá.tuti nem fogják.
2009. júl. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nekem samsung s5230-as van
2009. júl. 15. 17:47
 5/7 anonim ***** válasza:
akkor próbáld meg.a samsung cég egész korrekt.de elötte jegyeztesd be a telót a samsung.hu oldalon.kapsz még + 4 hónap garanciát.hová valósi vagy?
2009. júl. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
újkígyós (békésmegye)
2009. júl. 16. 21:06
 7/7 anonim ***** válasza:
hát akkor sajna nem tudok segíteni,én veszprémi vagyok.de 24 évíg én is békés megyei voltam:-))
2009. júl. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!