Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A testvérem beletörte a...

Marton21 kérdése:

A testvérem beletörte a fülhallgató jackjét a gépbe, Segítene valaki?

Figyelt kérdés
A testvérem beletörte a fulhallgato jackjét a bemenetbe és mos t egyáltalán nem tudok semmit halgatni a gépen mer a gép azthiszi hogy be van dugva a fülhalgato és a hangfal meg nem ad ki egy hangot se mer az azt hiszi hogy be van dugva a fules és nem szolal meg a hangfal. Nem lehet valahogy megcsinalni hogy a fules jackjét a gép kiiktassa és a hangfalon mennyen nekem hang?
2012. júl. 27. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Szervíz, vagy vékony dologgal kipiszkálni. (Én szétszedném a gépet)
2012. júl. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szétszedtem és hátulrol zart, valami más ötlet?
2012. júl. 27. 17:37
 3/5 anonim ***** válasza:
akkor vidd el szervízbe kiszedetni vagy egy gémkapcsot ha meghajlítasz akkor azza szerintem ki lehet piszkálni.
2012. júl. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
ugyan így jártam de tudod h hogyan lehet kiszedni? úgy hogy megfogsz egy kulcstartót vagy egy erős de vékony drótot és egy kicsit a dugó felé kel benyomni vagy alá mindegy ahova bemegy és azzal kell piszkálni ha mázlid van akkor ügyes vagy és gyorsan kiszeded ha nem vagy annyira ügyes akkor egy napig is szenvedhetsz ha végkép nem megy akkor tényleg vidd el egy szak szervizbe,olcsóbb h kiszedjék mint azután kicserélni az ajzatott.Remélem tudtam segíteni :) sok sikert.
2012. júl. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 xperialaci ***** válasza:
valami fogóval vagy csipesszel próbáld kihuzni.
2012. aug. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!