Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Előfizetéses mobilról lehet...

Előfizetéses mobilról lehet valahogy bankkártyára pénzt utalni?

Figyelt kérdés
2012. júl. 29. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Persze, felhívsz egy 90- es számot a hívásdíj egy része a bankszámlára kerül, onnan már a hozzá tartozó bankkártyával felvehető.



Oooo...te saját magadnak akarod?! Megvettél egy szolgáltatást (talán még kedvezményt is kaptál, telefont 10 forintért), neked nem pénz, hanem x összegü lebeszélhető perc (sms, stb.) van az egyenlegeden.

A szolgáltatók se hülyék!

2012. júl. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

szeretném ebből a pénzből egy részét átutalni a bakkártyámra

Lehetséges ez valahogy?

2012. júl. 29. 20:10
 3/7 anonim ***** válasza:

Tudtommal nem...VISZONT!

Előfizetéses(T-mobil)-ról lehet átrakni másik-akár feltöltőkártyás mobilra pénzt.Így pénzhez juthatsz.

Én is így szoktam venni.

2012. júl. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

ezt nem értem minden mobilhoz van számlaszám?

nem vágom elmagyaráznád? lécci

2012. júl. 29. 20:30
 5/7 A kérdező kommentje:
Telenoros-ról lehet?
2012. júl. 29. 20:30
 6/7 anonim ***** válasza:

Oh, ne legyél már ilyen értetlen!

Neked elöfizetésed van, amiért egy szolgáltatást kapsz, amit a hó (számlázási időszak) végén, utólag fizetsz ki. Ezen a szolgáltatáson telefonálhatsz, sms-ezhetsz, sms-ben fizethetsz bizonyos szolgáltatásokat (pl: aotópálya matrica, parkolás, lottó).


Az elöfizetés NEM bankszámla!

Nincs rajta pénz, csak tartozás. Akkor mit akarsz utalni???

2012. júl. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

T-mobilról(előfizetéses)lehet másik T-re. A többi szolgáltatót nem tudom.

Automata intézi. Úgy működik,hogy az előfizető egy megadott számra elküldi a feltölteni kívánt telefon számát,és az összeget(ez kerek~ezer ft,minimum 3).

Én egy idős hölgytől"veszem"...ő a folyószámlájáról minden hónapban 25(!)ezret tölt a telójára,így nevetségesek a percdíjai,és rengeteg kedvezményt kap.

Igaz,ebből 20~22-t a fent említett módon"elad". Kialakult ügyfélköre van(én is).

Neki a nagyon jó percdíjai az előnye...nekem,hogy csak írok neki egy e~mailt,vagy beszélünk Skipe-on,és rakja az x értéket az enyémre...nem kell feltöltési lehetőséget(bankomat,benzinkút,stb)keresnem,és ha ráérek,elmegyek,és kifizetem neki.


Tehát:tudni kellene az automata tel.számát(sajna,én nem tudom)...küldeni egységet valamelyik havernak,cserébe ad kp.-t és rendben is volna-ha!...t-mobilos vagy.

2012. júl. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!