Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Az Ice Watch órámat most...

Orsolya99 kérdése:

Az Ice Watch órámat most kaptam tegnap előtt és vízálló így abba fürödtem, de bepárásodott belülről az üveg, hogy kell megcsinálni úgy hogy nem viszem óráshoz?

Figyelt kérdés

2012. júl. 31. 13:00
 1/5 anonim válasza:
Hát sajna akkor az nem víz álló,muszály elvinned óráshoz mivel a páracseppeket csak belülröl lehet kitörölni ,otthon is szét szedheted, de ajánlatos szakemberre bizni a témát.
2012. júl. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Olvasd el ezt és értelmezd a krumplidon látható feliratot:

[link]

Magyarul, ha csak sima "water resistant", akkor ne legénykedj vele :)

Egyébként meg leveszed az alját és langyos levegővel kiszellőzteted.

2012. aug. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
az van rajta hogy 3 ATM water resistant jah és hogy szeggyem le az alját???
2012. aug. 1. 21:38
 4/5 A kérdező kommentje:
csak az van hogy barimmal egyszerre kaptuk ugyanolyan és neki nem lett semmi baja és ugyanabban a víízben voltak
2012. aug. 1. 21:39
 5/5 anonim válasza:

a hivatalos honlapon fent van, hogy mi az ATM (atmoszféra) magyarázata.

ha az órádra simán csak "water resistant" van írva, akkor az csak az izzadtságot bírja ki.

ha "3 ATM water resistant" van rajta, akkor abban max. kezet lehet mosni.

ha "5 ATM water resistant", akkor abban legfeljebb fürdeni lehet.

ha 10 ATM water resistant", akkor abban már lehet úszni. (sport swim van a honlapon).

a 20-30 ATM-esekben pedig lehet búvárkodni is. mondjuk szerintem a 10-esben is (10 méterenként egy atmoszférával nő a hidrosztatikai nyomás, tehát 100 méterig elméletileg bírnia kell), mert alapvetően búváróra-design-ja van, de nem kockáztatnék inkább. :D

2013. júl. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!