Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen pc-t? Melyik gépet...

Milyen pc-t? Melyik gépet vegyem a 2 közül játékra, netre, és konvertálásra, szerkesztésre. Hasonló teljesítményű gépek linkjét szívesen megnézném 180 ezer forintig.

Figyelt kérdés

[link]

[link]



2012. júl. 31. 13:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy az AMD processzora jobb, mint az i5, de erőseb játékoknál a videókártya számít, szóval én inkább az Intelt venném meg, de kb. 1 szinten van mind a 2 pc.
2012. júl. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ,viszont a videókártya szerintem nem rossz a 2 gépben,szerinted?

az viszont igaz , hogy az intel az jobb,viszont az sokkal többe kerül , amelyik hasonló teljesítményű.most lenne ez a 3.1/3.5 ghz-s,4 magos intel,ami nem tűnik rossznak,DE

az AMD meg 8 magos,és 3.1/4.0 ghz-s,viszont vannak játékok,amik nem használnak ki sok magot,ezért ha az újabbak kihasználják,akkor én az AMD-t "pártolom",most is az van és volt is,maradok szerintem ennél.a videókártyám most nvidia és előtte is az volt,az előző meg is halt,úgyhogy inkább megpróbálkozok az atival.:D

nemtudom,hogy a 8 magos amd turbó teljesítménye mennyi..az ha 4 magba tudna többet,akkor az jó lenne:D

2012. júl. 31. 14:08
 3/5 A kérdező kommentje:
ja ami fontos lenne hogy usb 3.0 van benne ezekhez hogyan tudom használni a 2.0ás kábeleket?
2012. júl. 31. 14:51
 4/5 anonim válasza:
sokkal jobb gépet össze tudsz rakatni ha felmész a Multimedia tower gép konfigurálojára.
2012. júl. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Sok pénzt meg tudsz sporolni azon ha te rakod össze a saját gépedet, illetve ha ennyi pénzed van sokkal jobb konfigot tudsz összerakni ennyiből. Főleg, hogy ezek az alkatrészeket már használtan is be tudod szerezni (garanciálisan), ugy meg sok-sok 10 ezret lehet sporolni, akár úgy, hogy ugyanezeket az alkatrészeket veszed.

De ha mindenképp innen akarod venni, akkor én az intelt ajánlanám, mivel az a proci is bőven elég, jobb is mint az Amd. Játéknál amugyis mind1 kb. , ott a videokártya számít. Az AMD az rosszabb és NEM 8 MAGOS! Ezt irják, de az nem valódi 8 mag, valojaban 4 fizikai maggal rendelkezik. De ha nem hiszed, hogy lassabb, akkor nézz a neten teszteket roluk!

2012. aug. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!