Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ezek jó laptopok gta san...

Ezek jó laptopok gta san andreasra netezésre zene halgatásra 1080p film nézésére? és gyorsan viszik ezeket?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


[link]


[link]



[link]



[link]


2012. júl. 31. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezek közül ez a 2 jó játékra :

[link]


[link]

2012. júl. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is azt a kettőt ajánlom amelyiket az előző válaszoló. Annyit még hozzátennék, hogy a HD7670M notebookos viszonylatban egy elég erős videokártyának számít. A GTA San Andreasnál komolyabb gépigényű játékokat is simán elviszik.


Itt olcsóbbak.


[link]


[link]

2012. aug. 1. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

és ezek?


[link]


[link]


[link]

2012. aug. 1. 07:57
 4/5 A kérdező kommentje:
de szerintem a toshiba seterlite l850 intel core i3 ast választom
2012. aug. 1. 08:03
 5/5 anonim ***** válasza:

Az ASUS gépben egy GT520M szintű videokártya van. Játékra nem igazán alkalmas, de a GTA San Andreast simán elviszi.


Az ACER-ben levő GT610M 13% gyengébb mint a GT520MX ami pedig a GT520M-nél gyengébb.


A harmadik ASUS gépben pedig integrált videokártya van. A GTA San Andreast még talán elviszi, de annál komolyabb játékokat már biztos nem.


Mielőtt megrendelnéd azt a Toshiba gépet amit ajánlottam nézd meg ezen a videón hogy tettszik e.


http://www.youtube.com/watch?v=r2AsXQK3IpU

2012. aug. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!