Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha több img fájl szeretnék...

Ha több img fájl szeretnék használtatni a Garmin Nüvi 255W-vel, azt hogyan lehet megoldani?

Figyelt kérdés
A sztori a következő. Van egy fent említett gps-em. Továbbá letöltöttem hozzá térképeket. Eddig sikerült egy img fájlban leszednem a komplett europát, de most minden ország külön img fájlban van. Hogyan lehet azt megoldani, hogy többet is használjon? Mivel eddig úgy csináltam, hogy a kártyán létrehoztam egy Garmin könyvtárat és oda bemásoltam az img fájl gmapsupp.img néven és ment. Namármost ezt több fájllal nem tudom megoldani. Vagy igen?

2012. aug. 1. 19:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Nézd meg, hogy gmapsup2.img (1p, igen) és gmapbmap.img néven kezeli-e a gép a térképe(ke)t.
2012. aug. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!