Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szerintetek a Mol-nál melyik...

Kisvuk29 kérdése:

Szerintetek a Mol-nál melyik Varta lámpa a legjobb a céljaimnak?

Figyelt kérdés
Az a fő,hogy ha vihar vagy csak eső van ne haljon meg és nagy fénye legyen.Este mindig jól jön egy megbízható lámpa.

2012. aug. 3. 12:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Miért MOL...?


[link]

2012. aug. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Csak,mert gyűjtöm a pontokat.
2012. aug. 3. 14:39
 3/13 anonim ***** válasza:
Ja értem:) Én meg a jó lámpákat :)
2012. aug. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Megnéztem a netes linket,de nem jó,mert amit pontokkal 6000 FT-ért vehetek meg a Mol-nál az ott 9100 FT.És már van rá pont.Nem tudom miért de szeretem a Ledes lámpákat és a Varta jó márka.
2012. aug. 3. 15:22
 5/13 anonim ***** válasza:

Igen, jó márka, nekem is van egy kézi reflektorom, amibe eredetileg 4 góliát elem, meg halogén izzó volt. Átalakítottam, és most erős fényű LED és LiPo telep van benne. Ez is egy vízálló változat, napi használatban van.

Mostanság már igazán erős fényű LED-ek vannak, ilyen lámpákat szereztem: [link] Ez 1200 lumenes. Ez itt [link]

egy 900 lumenes lámpabetét, egy jó minőségű német rúdlámpába építettem, persze lítium teleppel, pillekönnyű. [link] Ebbe a tenyérben elférő kis lámpába tettem egy 900 lumenes drop-in modult, szájtátás van, ha bekapcsolom:) [link] Ez itt kilóg a sorból, mert nem a zseblámpa kategória, de azért elég látványos: egy 150-es halogén reflektor házába került, 100 wattot fogyaszt, de 8.000 lumen a fénye. Nappali fénybe borul tőle az udvarunk. Utoljára hagytam egy teljesen saját gyártású kézi reflektort, ebben egy xenon lámpa van. Az egész elektronika és a reflektor egy PCV csatornacsőbe van építve, van fogantyúja, lába, valamint az autófényező gyönyörűen lefújta ezüst metál festékkel, kiállítási darabnak is megfelel:) 5-600 méterre szépen elvilágít.

Elnézést, ha untattalak, csak megörültem, hogy más is szereti a jó lámpákat.:)

2012. aug. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
"Imádom a jó,de csak a jó lámpákat.Nem untatsz sőt még tetszett is,hogy elmondtad milyen sajátokkal szoktál foglalkozni.Én is szoktam csak nem ilyen méretekben.De mit gondoltok a Mol-nál a legnagyobb Varta lámpáról?Tényleg jó nagy a hatótávolsága?Mert nekem a mostani legnagyobb egy olyan lámpa amiről csak annyit tudni,hogy 72 DB led van benne és ennyi.Engem speciel megfogott az a nagy lámpa és ezért kérdezem azt.Egyébként érdekes volt az írásod.Nem vagyok egyedül én sem aki szereti a jó lámpákat.És elismerem,hogy ezek a ledek egyre jobbak.
2012. aug. 3. 22:54
 7/13 anonim ***** válasza:

Foglalkozunk mi is jónéhányan egyik fórumon ilyesmivel.

Igaz, mostanában ott eléggé uborka szezon van, de vissza lehet olvasni néhány évvel korábbra és vannak ott csoda jó cuccok, ötletek és viták tömkelege. Megosztom az elérhetőségét:


[link]

2012. aug. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szia Balu, nagyon jó kis fórum (volt) ez ott a Terminálon, rendszeresen olvastam és sokat tanultam is belőle:)
2012. aug. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Volt valamilyen felhasználó neved, vagy nem írtál hozzá?

Egyébként a felület még működik. Néha írunk is valamit, csak kicsit "lusták" lettünk azóta. Vagy csak azért van most csend, mert mindenkinek meg van már a lámpája. :-)

2012. aug. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
jonak tunik a legnagyobb 6000ért.ha tényleg 350méterig elvilagit, akkor teljesen rendben van, az elemeket sem zabalja elvileg.Én azt venném otthonra az biztos, csak ne nézz bele...:) Egyébként rakerestem, 6500 a legolcsobb helyen, tehat megéri pontozni...
2012. aug. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!