Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az ilyen...

Mi a véleményetek az ilyen kínai tabletekről?

Figyelt kérdés

[link]


nagyon tetszik, de nem tudom, mennyire éri meg....


2012. aug. 4. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Hátha segít dönteni:

[link]

2012. aug. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó tudom tökre nem szép dolog hamisítani. De én most nem hamis iphonet szeretnék, hanem valamilyen tabletet. Ipad egyelőre nagyon drága...ez meg nem hasonlít az iPadra, és tök jó, hogy van hozzá ilyen kis billentyűzetes tok. Ez szerintem nem másolat, hanem kerek-perec kínai tablet.
2012. aug. 4. 20:30
 3/5 anonim ***** válasza:

"nem másolat, hanem kerek-perec kínai tablet"

Nevettem. Tehát szerinted a kis kínai hatévesek az egyik gépsoron "hamis" cuccokat gyártanak, a másikon meg "jól működő, fasza" cuccokat? Ez a kettő egy és ugyanaz. A kínaiak hamisítanak. Mindent. Rákhúst, ruhát, elektronikai cikkeket. Hogy egy pár példát mondjak.

2012. aug. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Oké, de amit te mondasz az általánosítás.

Nem tudom, hogy gyerekek csinálják e vagy sem....

Igen ez kínai tablet, mert nem ipad néven árusítják, ergo nem hazugság alapon veszed meg, és nem azt kapod amire számítasz. Én tudom mire számítsak...nem egy csúcsszuper tabletre, de azért gondolom ebben is van értékelhető dolog. Erre lennék kíváncsi. Nem a kínaiak szidására, meg hasonlókra...

2012. aug. 4. 20:45
 5/5 A kérdező kommentje:

Ja és hogy még valamit mondjak: az apple is kínában gyártatja az alkatrészeket, az adidas, a nike, és a vans cipőm is made in china...csak egy pár példa.

Minden kínai...csak a rendeltetés nem mindegy. Mert ha egy menőbb cég dolgoztat velük, akkor igenis tudnak minőségit csinálni.

Ha saját "márkájú" cuccokat gyártanak, arra annyira nem figyelnek oda...

Nem véletlen tudnak hamisítani. Mert az eredetit is ők csinálják ;)

2012. aug. 4. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!