Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Tabletet vennék, de milyet...

Tabletet vennék, de milyet vegyek?

Figyelt kérdés
Fontos lenne, hogy tudjak hozzá billentyűzetet csatlakoztatni, tehát legyen usb benne, vagy beépítve bluetooth, mivel főként gépeléshez használnám. Sajnos nem igazán értek ezekhez, de van két márka, amivel szimpatizálok, a Goclever és a Funtab. De van a TRUST Slim Widescreen Mini Tablet digitalizáló tábla, amely tetszik, de ahhoz nem kell billentyűzet ahhoz, hogy írjak? Mert nekem az is tökéletesen megfelelne ha a kézírásomat rögzítené.

2012. aug. 8. 11:32
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja, de a digitalizáló táblákat csak úgy lehet használni, ha csatlakoztatva vannak géphez?
2012. aug. 8. 11:44
 2/7 Golan Trevize ***** válasza:
Neked nem tablet kell, hanem például egy HP Elitebook 2790p.
2012. aug. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Golan Trevize ***** válasza:
Bocs, elírtam, 2760p.
2012. aug. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

az kicsit drága, de azért kösz :D ha lenne fél millám akkor szóba jönne... :D


de a digitalizáló tábla az tényleg hülyeség lenne, mert akkor hurcolni kéne a laptopot is, akkor meg ugyanott lennék. szóval marad a tablet+billentyűzet

2012. aug. 8. 11:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Samsung Galaxy Tab 10.1
2012. aug. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Radics Boglárka válasza:
Szia szerintem is samsung galaxy tab 2 őt vegyél mert nekem is az van és én most épp arról írók és nagyon jó!!!!! :)
2012. szept. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
itt egy válogatás nézz rá topfive-hir.webnode.hu/news/top-5-legjobb-tablet-a-piacon-milyen-tablet-et-vegyek-2015/
2015. aug. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!