Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hány kilót bír el egy fekvőszo...

Hány kilót bír el egy fekvőszolárium maximum?

Figyelt kérdés
(gondolom 50 kilót igen, 200-at meg már nem, nekem konkrét súlypont kéne)
2008. máj. 10. 11:16
1 2
 1/11 anonim válasza:
93%

szerintem fekvőszoláriumgépfüggő

kisérletezz

2008. máj. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Egy teszthez kéne, amit szerdáig be kell küldenem, de a neten nem találtam semmit erre vonatkozóan. És nem hiszem hogy a 65 kilómmal érdemes kísérletezni. És nem hiszem hogy 5 nap alatt feltudok szedni 100 kilót hogy érdemes legyen leégetni magam (szó szerint) minden létező szoliba.
2008. máj. 10. 12:29
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
:))) Nem a szolitól függ, hogy milyen súlyt bír el, hanem a plexi a lényeg. De ha a plexi beszakad, akkor szétégetik a csövek a pácienst. Szóval jó kísérletezgetést!:))))
2008. máj. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Feltételezem, hogy egyfajta plexit tesznek a szolikba, mert a válasz lehetőségre egy rubrika van megadva. A kérdés pontosan így hangzik: Hány kilós súlyt képes felfogni egy átlagos szendvicsszolárium? Erre egy rubrika van megadva, mellette a kg jel. Már majdnem mindent megtaláltam amit akartam, még azt is hogy hány kiló körül mozog egy szendvics és egy álló szoli, de sehol nincs feltüntetve mennyit bír el a szendvicsszoli! Pontos érték kéne :(
2008. máj. 10. 14:03
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahová én járok, az 120 kg-t bír el. Megkérdeztem. De a típusát sajnos nem tudom.
2008. máj. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A harmadik válaszoló vagyok. Nem egy fajta plexi van. Ezt onnan tudom, hogy az én szolimban elrepedt és vettem másikat miután minden körbejártam, hogy milyenek vannak. Másik dolog, volt egy ismerősöm, aki közel 130kg volt (szegény). Ő befeküdt, ezsünkben sem volt megkérdezni a szalonban, hogy lehet-e neki. Milyen teszthez kell ez?:))
2008. máj. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagyis második voltam, csak a számokkal nem vagyok jóban, bocsi.:)
2008. máj. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ez egy nyereményjáték, a regisztráltak minden héten kapnak egy kérdőívet e-mailban. 6 hónapig. A játékot azok nyerik meg, akik a legjobban tudnak tájékozódni az interneten. Minden héten más a téma és elég nehezek a kérdések, múlthéten pl a háziállatok és haszonállatok témakörben volt, az egyik kérdésen lefőttem mint a kávé: megnevezni 5 bacit ami a sertés székletében megtalálható. Meg ilyenek. Nem offolok nem akarok büntit kapni (ráadásul angol oldal angol kérdőívvel így még az is sokszor nehéz még nyelvismerettel IS). Nem tudom akkor mit írjak be, 120-at, 125öt, vagy 130at. Az a baj hogy leírva nincs sehol, és ezek szerint ti is csak nagyjából tudjátok megmondani. Nem tudom hogy jó válasz e a közelítő érték is :S
2008. máj. 10. 15:10
 9/11 A kérdező kommentje:
Bár akkor biztos jó a közelítő érték is ha másfajta plexik vannak. Azt hiszem a 120-nál maradok akkor! Köszönöm mindenkinek a válaszokat :)
2008. máj. 10. 15:12
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ebbe a játékba lehet még jelentkezni? Nekem ez nagyon tetszik! Légyszi írd meg privibe, ha ide nem akarod kiírni!!!!
2008. máj. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!