Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Kérdések/értetlenkedések...

Kérdések/értetlenkedések iTunes letöltésről ->?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy albumot, de nem találtam csak iTunes-os letöltős lehetőséget. (We Plants Are Happy Plantsről van szó amúgy.) Viszont nem vagyok az informatika ördöge, úgyhogy nem igazán értem ezt: nekem nincs apple eszközöm (iPhone, vagy ilyesmim sem), de ez az iTunes nem csak ilyen eszközökre van kitalálva? Vagy ez esetben ez csak egy letöltő felület?

Szóval kérdéseim közé tartozik az is, hogy pl.: mi az az iTunes?

Ha letöltök róla, akkor a kis csóri mp3-am tudja azt játszani, vagy vennem kell hozzá egy min 100EHUF-os iPhonet (he-he......)?

Más: őszintén, az lehet, hogy már cd-n nem is lehet beszerezni ezt az albumot?



#mp3 #letöltés #Apple #iPhone #iTunes #We Plants Are Happy Plants
2012. aug. 17. 09:09
 1/3 Multigod97 ***** válasza:
Az iTunes az eleve egy média lejátszó és egy sinkronizáló program. Ha nincs iPhone-od akkor is tudod hallgatni a letöltött zenéket. Abban viszont nem vagyok biztos, hogy rá tudod tenni bármire, de szerintem meg lehet csinálni.
2012. aug. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
ha kiadták CD-n, biztos meg lehet szerezni, kérdés, hogy honnan...
2012. aug. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
2. vagyok, bármire rá lehet tölteni, ha mp3-ban töltöd le, ma már nincs olyan eszköz, ami nem mp3 kompatibilis
2012. aug. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!