Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám összekötni a...

Hogyan tudnám összekötni a basszusgitáromat a laptopommal? Zene felvevésre kéne (programom van).

Figyelt kérdés

2012. aug. 19. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Talán próbál meg egy jackel bedugni a mikrofon dugójába. most lehet hülyeséget mondtam de szerintem működhet de felelőséget nem válalok érte :D
2012. aug. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát, ha a mikrofonba nem is (sztem az betorzítana), de ha van vonalszintű bemenete (line in) akkor abba esetleg már mehetne egy olyan vezeték, ami amúgy egy erősítőbe menne (csak apránként próbálnám a bemeneti szintet emelni, hogy ne lője túl). Ha nincs ilyen jack aljzat a laptopon, akkor meg vannak usbs hangkártyák, és azokon már vszeg lesz.
2012. aug. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem éppen a gitár kimenőjeléhez és impedanicájához van illesztve egy laptopon se a vonal, se a mikrofon bemenet. Ne sokat várj tőle.


Egy USB audio interface sokat segítene.

2012. aug. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#2 vagyok:

A haverom a kazettás deckje vonalbemenetével veszi fel amit az elektromos gitárján játszik, és nem egy hallgathatatlan, élvezhetetlen semmi az eredmény. Lehet, hogy nem a legprímább megoldás, de működik. A mikrofon bemenet viszont a mikrofon előerősítő fokozat miatt fog torzítani.

2012. aug. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"hallgathatatlan, élvezhetetlen semmi az eredmény"

Ezt senki nem mondta.


De jó minőséget ne várjon egy sima laptop szabvány bemenetével.

2012. aug. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt én is gondoltam, hogy egy suttyó alaplapi integrált ac97 hangkártyával nem lesz Decca minőségű a felvétel, és bízom benne, hogy a kérdező sem várja azt.
2012. aug. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!