Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mitől függegy fül/fejhallgatón...

Henny23 kérdése:

Mitől függegy fül/fejhallgatónál, hogy a rock zene olyan igazán jól szóljon?

Figyelt kérdés

[link]


Jelenleg egy ilyen fülhallgatóm van és le szeretném cserélni egy jobbra, amin jobban szól a rock és a punk rock zene. Ezen a füllhallgatón hallgatva a zenéket olyan "cicergősnek" érzem (nem tudom másképp kifejezni) szóval szerintem ez inkább a magasabb hangokra disco és társai zenékre van kitalálva.



2012. aug. 19. 18:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha rock zenét szeretnél hallgatni, akkor szerintem felejtsd el a bogyókat.


egy 30 e forintos bogyó már elfogadhatóan szól, de gondolom annyit nem költesz rá.


A hang függ: frekvenciamenet, dinamika, membrán átmérő.

Minél nagyobb a membrán, annál szebb a mély hang.


Kiindulási pontnak: [link]


Ilyesmiket nézeges! A paraméterei megfelelőek.

Van olcsóbb drágább, pl a Sony, Philips az arany középút.

2012. aug. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Evilkiller válasza:

Rock zenénél azért szoktam mindenkinek ajánlani, hogy inkább hangfalon hallgassa, mert sokat számít a mély hangzás, főleg, ha nem csak hallod, hanem érzed is magadon, ahogy lüktet!

De ha mindenképpen fülessel akarod, akkor valami nagyobb fejhallgatót válassz, amiben nagy a membrán, és szépen adja a mélyet!

2012. aug. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!