Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szolgáltatót szeretnék váltani...

Szolgáltatót szeretnék váltani. Tudtok a T-homnál jobbat?

Figyelt kérdés

Békésmegyében van olyan szolgáltató, ami olcsóbb ennél és esetleg jobb?TV- internet csomagot szeretnék váltani.

Esetleg tudtok ilyen téren valami nagyon jó akcióról ?


2012. aug. 19. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Digi
2012. aug. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
UPC.
2012. aug. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!A Digi nekem nem tűnik olcsóbbnak sokkal, bár még személyesen nem érdeklődtem.Az UPC-nél már voltam, de ha jól értettem, az azoknak jó, akiknek parabolaantennájuk van.Nekünk nincs.
2012. aug. 21. 18:10
 4/5 anonim válasza:
Felétek nincs a UPC-nek kábeles rendszer kiépítve?
2012. aug. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Előző vagyok:a Digi a legolcsóbb mind közül és általában nekik nincs sok helyen kábeles szolgáltatás,ők a román cég.

A UPC az általában városokban országszerte kiépítette a kábeles rendszert,ők drágábbak,nekünk a net 25megás 2500Ft,a tv az drágább de csak azért mert a digitális,boxos van,amíg a analóg volt addig a tv és a net kijött 5000Ft-ból.

2012. aug. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!