Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen fejhallgatot vegyek?

Milyen fejhallgatot vegyek?

Figyelt kérdés

az a lényeg hogy ne szűrődjön be a külső

zaj mert sojat buszozom. Max 12.000 ft.

wesc vagy skullcandy érdekel.



#Skullcandy #frjhallgato
2012. aug. 19. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Sennheiseren kívül más meg sem fordulna a fejemben.
2012. aug. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de elvileg a wesc-nek a sennheiser a beszállítója
2012. aug. 19. 21:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Sajnos hiába, nem kapod vissza azt a minőséget. Bár még mindig jobb, mint a koponyás "édesség".
2012. aug. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom honnan veszed, hogy Senn a Wesc beszállítója, sosem hallottam ilyenről, Google se talált semmi erre utaló jelet (persze ettől még lehet igaz, de szerintem nem), de a lényeg, hogy még így is szar.

Wesc és Skullcandy is egy fos, döntsd el, hogy a hangzás érdekel, vagy hogy a 14 évesek között rajoskodhass a kinézetével.

2012. aug. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
utolsó.: Ebben nagyon nincs igazad tegnap vettem egy wesc conga-t és baromi szépen szól , jól zárt és a basszust is gyönyörűen adja.
2012. aug. 22. 12:00
 6/7 anonim ***** válasza:

Csak azt hiszed, hogy szépen szól.

Fogadjunk, hogy életedben nem volt 2-3 fül/fejhallgatónál többed? Magyarul rohadtul nem tudod összehasonlítani, és megmondani, hogy hogy szól.

Olyan, mintha bemennék életem első éttermébe és azt mondanám, hogy ez jó. Miközben ha az egy utcával arrébb találhatót ha kipróbáltad volna rájöttél volna, hogy ahol most kajálsz az egy FOS.

Ugyanez a helyzet, persze most tetszik, mert tapasztalatlan vagy, de vigyáz, nehogy egy márkás fejhallgatót is meghallgass, mert egy életre megutálod a sajátodat.

2012. aug. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
ozone attack nekem az van és nem ilyen szar fülbedugós fejhallgató keverék
2012. aug. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!