Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mennyit fizet a biztosító, ha...

Mennyit fizet a biztosító, ha kár érte a kocsimat? Egy munkás ember mellett haladtam el, ő sem tehet a dologról, de mikor nyírta a füvet egy nagyobb kő darab felcsapódott a kocsim oldalára, végig van karcolva. Kb mennyire becsülhetik meg a káromat?

Figyelt kérdés
2009. júl. 24. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez függ az autód/fényezésed típusától, korától. Sztem a casco önrészen belül fog maradni a kárösszeg. Próbáld meg inkább azonos színű polírpasztával eltüntetni a karcot.
2009. júl. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez egy cég megbizásából dolgozó ember,akkor lehet biztositása.

Ha van tanúd,a cég biztositója fizet.

2009. júl. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

igen, egy cég embere, vállalta is a dolgot, bár nem tehet róla ő sem, én sem, megértőek voltak a cégnél is, majd jönnek felmérni ak árt, mára igérték, de lemondtam miattuk egy programomat, most visszamondták, és hétfőn jönnek, most meg a hétfői időpontomat mnodom le, rmeélem ezuttal nem potyára. Kis polski a kocsim, vaj szinü. amugy nem metálfényü, csak matt.

Kb mennyit szoktak ilyenkor kártéríteni? úgyis ak ocsimra fog elmenni az a pénz :( sok munkám volt vele, és nem rég vettem az autót.

2009. júl. 24. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!