Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem szól a hangfalam?...

Miért nem szól a hangfalam? Segítség!

Figyelt kérdés
Van egy Elta medi@ nevű hangfalam 2 hangszóróval értelemszerűen. Na most, már egy ideje figyeltem, hogy elhalkulgat, de nemrég teljesen vége lett! Nem recseg, nem csinál semmit, néma. Arra a kábelre gyanakodtam, amit a hangfalba és a sz.gépbe egyaránt be kell csatlakoztatni, mivel ez a kábel el volt szakadva, szigetelővel volt összeragasztva. Tegnap vettem egy ép ilyen kábelt, bedugtam, de ezzel sem történik semmi. Mi lehet vajon a baj? Ha bekapcsolom a hangfalat akkor ég a fény és durran egyet, de csak normálisan, hogy észlelte, hogy be van dugva. Ha hangot tekerek rá akkor egyre hangosabban zümmög és zúg, ahogy növelem a hangerőt, tehát valamit érzékel, nem hiszem, hogy azzal lenne a baj sem a 2 hangszóróval. De akkor mivel? Gondoltam arra is, hogy valami el lett állítva a gépen, próbáltam a hangerőt feljebb tekerni, de valamiért az írja ki, hogy nincs hangeszköz. Tudna valaki hozzáértőbb segíteni nekem? Most sajnos nem oldható meg egy új berendezés, nemrég vettük az új monitort. Bármilyen segítséget szívesen vennék itt kommentben, köszönöm előre is, ha valaki tud segíteni!
2012. aug. 24. 06:13
 1/2 anonim válasza:
Nekem is volt már hasonló probléma. szerintem 1., vagy kiégget a hángkártyád, 2., hiányzik valamilyen szoftvered
2012. aug. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 monakritika ***** válasza:
mágnes lehet az ok mert speciális mágneseknél ha túl lépi a 80fokot elveszíti a hangzását.
2016. aug. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!