Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Elég ha csak webkamerát...

Elég ha csak webkamerát veszek, vagy kell még hozzá más is?

Figyelt kérdés
Szeretnék webkamerát venni, egyik ismerősöm azt mondta, hogy ahhoz, hogy azon keresztül tudjak beszélgetni kell hozzá mikrofon. Mivel én ehhez baromira nem értek így fogalmam sincs, hogy kell-e.

2012. aug. 27. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:

ha beépített mikrofonosat veszel akkor nem kell külön.

ebben például van beépített mikrofon :

[link]

2012. aug. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt hiszem nem kell technikai zseninek lenni ahhoz, hogy tudja valaki, hogy egy kamerával képet, míg egy mikrofonnal hangot lehet felvenni.
2012. szept. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nyilván, de most már azóta tudom, hogy van amelyikhez kell külön venni valamit, hogy tudjon az ember kommunikiálni, de nem kell mindhez, mert van amelyikben van beépített mikrofon, azóta már vettem és az is olyan.
2012. szept. 6. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!