Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Samsung series 7 gépecske?

Samsung series 7 gépecske?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy nem igazán tudom mit csináljak.El szeretném adni a gépemet,de nem tudom mit érné meg jobban venni,egy kb. középkategóriás laptopot,vagy egy samsung series 7-es tablet-laptopot?jelenleg van egy androidos tabletem,bár nekem fontos lenne a windows.Mit tegyek?Adjam el a gépemet és a tabomat és vegyek egy ilyen series 7-est vagy adjam el a gépet és egy laptopot vegyek?utána néztem ennek a cuccnak,nekem elég jónak tűnik,a tulajdonságai mint egy eléggé normális laptopnak.Az intel i5-ös dual core procija van benne 4GB ram kíséretében és 128GB ssd,valamint win7 professionalt futtat.Nem szeretnék nagyon komoly programokat rá,nagyon durva cuccokat futtatni,csak nem tudom hogy ugyanolyan programokat tudok-e rátelepíteni mint egy windowsos pc-re vagy laptopra,vagy pedig külön vannak rá progik?Ha ugyanazokat a progikat lehet rárakni mint gépre,akkor szerintem át tudná venni a helyét egy laptopnak,mert az üzemideje is nagyobb.Szerintetek?

2012. aug. 29. 12:51
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!