Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy hívják ezt az ébresztőórát?

Hogy hívják ezt az ébresztőórát?

Figyelt kérdés
Úgy tudom van egy olyan ébresztőóra amelyhez adnak egy karkötőt, ami nézi a pulzusodat, és úgy kelt fel hogy nem leszel tőle álmos, mert elvileg vannak olyan pillanatok, hogyha akkor felkelsz akk nem leszel álmos. Nem olcsó ulatság, de nekem biztos megérné. Úgytudom narancssárga színe van. Normális válaszokat kérnék.

2012. szept. 2. 01:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen, van egy iPhone program, Sleep Cycle a neve, pontosan ugyanezeket figyeli, és narancssárga az ikon.


Most akkor téged vezettek félre, vagy engem?

Egyébként én nem tudok segíteni ezen felül, ne haragudj, de meglepő a hasonlóság az általad leírtak és az említett program között (nem hasonlóság van, hanem ugyanaz). :)

2012. szept. 2. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!