Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Megbízható és jó a Humminbird...

Megbízható és jó a Humminbird Piranhamax 150 halradar?

Figyelt kérdés
Akinek van Humminbird Piranhamax 150 halradar-ja annak milyen véleménye van róla? Jó? Megbízható? Sokáig kitart?

#horgászat #halradar #humminbird piranhamax 150 halradar
2012. szept. 9. 13:43
 1/1 Hargitai János válasza:

üdv


Annyit tudok arról a típusról, amit nem nagyon firtatnak egyik típus leírásában sem, hogy ha haladok a csónakkal halad a kép ha megállok megáll a kép. Nekem garmin echo 150 van és meglepődve tapasztaltam és azóta is értetlenül állok ama jelenség előtt, hogy a kép folyamatosan halad,

akkor is ha a csónak áll... vagy én nem jöttem még rá valami beállításra vagy, ez így van kitalálva... ami valószínű mert a görgetés sebességét tudom állítgatni... az lenne az igazi ha le is tudnám kapcsolni ...

2013. szept. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!