Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Black Ops 2 vagy Assassin's...

Almapeti kérdése:

Black Ops 2 vagy Assassin's creed III?

Figyelt kérdés

Mindkét játékot meg akarom venni de sajna csak az egyikre van pénzem! Már többször végignéztem a gameplayeket a játékokról olvastam hogy milyen újdonságok lesznek de így se tudok választani! Az assassin's creed sorozat minden részét kijátszottam és nagyon tetszett de az mw3-al is nagyon sokat játszottam ami hasonlítani fog kicsit a bo2-re! És itt van a kérdés:

Melyiket válasszam???

Aki tud olyan érvet amit a másik játék nem tud az feltétlenül írjon!


Még annyit hozzáfűznék hogy nem mindíg van befizetve az xbox live előfizu szóval multit nem tudok gyakran de pl most az egész nyárra be volt fizetve de most karácsonyig biztos nem lesz pénzem live ra!


2012. szept. 11. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Az utóbbi.

Én az Assassins Creed-et jobban szeretem, mint a Black Ops(1)-t

Sokkal hosszabb a játékideje egy Assassins Creed-nek és jobban le fog kötni.

Mondjuk a COD-ot is szeretem, de Black Ops nem volt a kedvencem.

2012. szept. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez a jövőben harcolunk szuperfegyverekkel amik átlőnek egy 6 méter vastag betonfalat nem tetszene! Köszönöm a választ és már a gameshop-ban meg is rendeltem!
2012. szept. 12. 06:52
 3/4 anonim válasza:
Assassin's Creed III lesz a legnagyobb csapás 2012-ben. Csak azt ajánlom elsősorban!
2012. szept. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor ac 3 a bo ráér majd később amikor 7-8 ezerért fogják árulni!
2012. szept. 12. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!