Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Gaming Headset. Megéri-e ez?...

Gaming Headset. Megéri-e ez? Vagy csak a kinézete miatt "ennyi, ,? (bövv. Lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Xboxomhoz szeretnék vásárolni egy Gaming fülest ami fontos:Partyban,játékban a hang szép legyen.És a fő dolog ,hogy A TRAPPOT HALJAM (LÉPÉSZAJ),körülbelül 30ezer forintig szeretnék vásárolni ,mondjuk a MAXIMUM 40EZER de mindenképpen az alatt:ha pl:azt mondjátok ez csak 12ezer forint de megéri és fölösleges jobbat venni,azt is elfogadom és örülök neki nem akarok midnenképpen drágát vásárolni.

én erre gondoltam--> [link]


Szerintetek ez jó?Nem nagyon értek az értékekhez ,de szerintem ennyiért nem nagy szám ,szerintem a Dokkolo egy 10ezerest simán elvisz hiába mondják "jár hozzá,,.Meg persze a kinézet gyönyörű..Szerintetek ez elég jó?Vagy tul drága?képességeihez képest?(tudásilag,hangzás stb)


Tehát a kérdés:Miet vegyek amit linkeltem jó-e?Esetleg linkeltek nekem.

LEGFONTOSABB XBOX360-HOZ KELL AMI PC-RE VAN NE LINKELJÉTEK!!!

Ez a fontos:CALL OF DUTY-hoz kell szoval lehet ez nemszámít de ezt éeirom (mw3 majd késöbb-->bo2(black ops 2)


Válaszokat előre is köszönöm sziasztok!;)



2012. szept. 11. 22:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem lesz nagyon hasznos válasz, ha érdekel olvasd el.


Szerintem a Logitech és a Genius is jó márka.

Ez az ár szerintem túl sok és olcsóbban is lehet kapni jó minőséget. 3000Ft-t fogok venni egyet majd és elég jónak tűnik(nem gaming)

2012. nov. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
a steelseriesnek vannak jó xboxos fülesei, asszem a spectrum 5xb
2013. febr. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!