Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Bekötési rajzot szeretnék...

Bekötési rajzot szeretnék erre: HL382 Type:1x18W _?

Figyelt kérdés

UV levilágítót szeretnék építeni vettem egy ilyet: [link]

és erre szeretnék két 8W-os UV csövet kötni.Látom a bekötési rajzot,de kettő cső esetén mi a szabályos bekötés?

Az UV cső kép: [link]



2012. szept. 12. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:

A képen látható elektronikus fénycsőindító 1 db fénycső működtetéséhez való, kettőhöz egy ugyanilyen kell amit értelem szerűen a rajta lévő rajz alapján kell bekötni a kettő betápját pedig összekötni hogy egy áramkörön legyen.

Tudomásom szerint nincs olyan ami 2 db cső működtetésére való de mivel a technológia gyorsan fejlődik érdemes utánnanézni egy -két szaküzletben-ez esetben 2x18 W elektronikus indítót kell kérni.

2012. szept. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy nem találtam 8W-ost ezért vettem ezt és gondolom párhuzamosan ha kötöm be akkor nem lehet gond belőle.Még így is 2W-al erősebb az elektronika ,mint a két cső(16W).
2012. szept. 12. 19:08
 3/6 anonim ***** válasza:

Sajnos feltételezésed nem megoldható mert ezek elektronikusak és nem lehet velük variálni legáltalánosabb esetben(próbálkozáskor)elfüstölnek.

Csak a 2 db-os verzió vagy a dupla elektronikás a megoldás!

2012. szept. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocsánat az lemaradt hogy ha a 8 W-os csőhöz nem 8 W-os elektronikát kötsz szintén elfüstöl-kizárólag a megadott értékű kell nincs tűréshatáruk!
2012. szept. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2012. szept. 14. 07:35
 6/6 A kérdező kommentje:
Majd szétszedek egy energiatakarékos égőt és az elektronikáját felhasználom.
2012. szept. 18. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!