Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Autórádió, Fejegység túlmelegs...

Moli198 kérdése:

Autórádió, Fejegység túlmelegszik, újraindul hangosításkor, kondenzátor csere? OLVASD EL LENT!

Figyelt kérdés

Sziasztok, nagyvonalakban a kérdésem fentebb le is írtam. 2-3perc után szinte forrósodik az autórádióm Blaupunkt MonteCarlo. Szétszedve üzemeltettem és a táp mögött szemből bal oldala melegszik ott is mintha egy kondenzátor lenne az epicentrum. Valamint hangosításkor kikapcsol, újraindul, halkabb zenénél is, ha jön egy erősebb basszusos rész akkor is újraindul. Szóval ez lehet a kondenzátortól?? Ha igen akkor valszeg ha kioperálom és berakok újat akkor jó lehet? Nem láttam pontosan, hogy hánymikro Farados talán 1000, talán 16V 1000uF. A kérdésem másik fele, hogy ugyan ilyen kell bele, vagy berakhatok mondjuk 16V 2000uF-osat is?


KÖSZI ELŐRE IS MINDENKINEK



2012. szept. 14. 16:26
 1/1 Táltos válasza:
hello engem érdekelne mire jutottal ele ?
2016. dec. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!