Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » UTorrent miért korlátozza a...

UTorrent miért korlátozza a letöltést?

Figyelt kérdés

uTorrent kliensem miért csak 1mb/s letöltésre képes?

Természetesen beállításokban korlátlan-ra van állítva a letöltés de ez az 1mb a maximum.

Fizetett letöltési sebességem pedig 10-15mb/s Speedtest mérés szerint.

Ez mindig érdekelt de most gondoltam rákérdezek mert sehol sem írnak róla. Köszöntem.



2012. szept. 15. 09:01
 1/2 gelazso válasza:
Szerintem a feltöltök vagy a központi server korlátozza.Nem az Utorrent tehet róla.
2012. szept. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1 MB/s a kliensben = 8 Mbps Speedtesten

Nem a bit-Bájt tévedésről van csak szó? 10 Mbps net soha nem tölthet 10 MBps-mal, csak maximum 1,125-tel.


A kliens sebessége a mérés 80%-át eléri, ami nem mondható rossznak. Ebbe beleszólhat még a szolgáltatód minősége is, és a torrenten megosztó tagok tulajdonságai is.


Alapból nem igaz az, hogy te mindig annyival töltesz amekkora netet előfizettél. A szolgáltató csak a minimumot és maximumot adja meg, a valós sebesség valahol közte lesz. A maximummal csak akkor töltesz ha sok körülmény is jó. Mivel a kérdésben leírt sebesség túllépi a garantáltat, de nem éri el a maximumot, ez pont az a helyzet amikor a szolgáltató normálisan biztosítja a netet.

2012. szept. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!