Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mennyibe kerülhet újonnan egy...

Mennyibe kerülhet újonnan egy laptop?

Figyelt kérdés

Nem kell valami csúcs szuper, arra gondoltam, hogy egy olyan, amin elmennek azok a játékaim, amik a mostani gépemen nem

Battlefield 2 (ez elég durván akadozik)

SWAT 4 (ez is elég sokáig tölt és néha laggol)

Rainbow Six Vegas 2 (ez el sem indul)

The Witcher (ez sem indul)


+ jó lenne ha menne The Witcher 2, Tom Clancy's Ghost Recon Advanced Warfire 2, Star Wars The Force Unleashed (ezeket is kiakarom próbálni)



2012. szept. 15. 19:54
 1/8 A kérdező kommentje:
* Tom Clancy's Ghost Recon Advanced Warfighter 2
2012. szept. 15. 19:56
 2/8 A kérdező kommentje:
ja meg a Sims 2 is elég sokáig tölt
2012. szept. 15. 19:58
 3/8 anonim ***** válasza:

Először is nézd meg, hogy mi a gép igénye a játékoknak. Majd ha megnézted, itt ki tudod válogatni mik legyenek a gépbe, és úgy tudsz keresni, aztán ha találtál egy modellt ami jó lehet, akkor itt is és máshol is meg tudod nézni mibe fáj.

[link]

2012. szept. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

oké rendben

bár én arra gondoltam hogy mivel ezek régebbi játékok (kivéve azok amiket pluszba soroltam fel bár a Star Wars TFU se annyira új játék) ezért a mai gépek többségén futna

az én gépemmel az a baj hogy már régi (kb. 6 éves)

haveromnak pl. olyan laptopja van hogy egy-két játék kivételével (azok kicsit akadozva) minden játéka fut rajta (mondjuk annyira sok játéka nincs is)

2012. szept. 15. 20:23
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát a komoly leptopok főleg az újak rohadt drágák ami neked kell az olyan 160 körül mozog vagy feljebb. Én használtan vetem hibákkal de jelen ára 90e én meg összesen 60 költöttem rá (igaz az aku még minig nincs benne)
2012. szept. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

az melyik laptop?

amúgy 160 az nekem kicsit sok :/

annyira nem fontos hogy tudjak kockulni :D

amúgy a felsoroltjaim közül talán csak a Witcher 2 ami komolyabb gépigénnyel bírhat a többi játék már kicsit régebbi

2012. szept. 18. 23:00
 7/8 A kérdező kommentje:

a listámból kihagytam a Rainbow Six Lockdown-t is, de ez is viszonylag régebbi játék

a mostani gépemen viszont így sem akar rendesen futni, nagyon akadozik

2012. szept. 24. 20:09
 8/8 anonim válasza:

hát a komolyabb gépek drágábbak

ez mindenhol így van :|

2012. okt. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!