Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Canon vagy HP tintasugaras,...

Canon vagy HP tintasugaras, multifunkciós nyomtatót érdemesebb-e venni?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy megbízható készüléket, ami jó minőségben nyomtat és hosszú évekig is lehet rá számítani. Mindkét típusról hallottam érveket, pro-és kontra, nehéz dönteni. Pl. a Canon gyönyörűen nyomtat, sokáig bírja, de drága a patron bele.. A HP meg olcsóbb, de rövid ideig bírja a strapát.

Tapasztalatok?



2012. szept. 17. 02:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz színeset nyomtatni akkor ne vegyél tintasugarasat és meg leszel eléedve a minőséggel és az árral is.
2012. szept. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hp van a barátnőmnek. Meg van vele elégedve teljesen. Nekem Canon volt 3 évig bírta. Az tény, hogy az első időkben nagyon szépen nyomtatott, de úgy másfél év után elkezdett romlani a minőség, elvittük csináltatni valami kis vacak rossz volt benne, kicserélték, megint jó volt egy ideig, majd megint elromlott. Mikor utoljára vittük mondták, hogy úgy 45000 ft a megcsinálása. Hát akkor mondtam viszlát, annyiból már egy újat is veszek. Keresztapáméknak is Canon volt, ő se volt megelégedve vele. Majd átállt az egész család Epsonra. 8 éve van meg a készülék, csináltatni még nem volt, még mindig elég jó minőségben nyomja, az tény, hogy egy kicsit már néha szívózik pl a lapadagoló, de 8 év az idő. Most magamnak vettem egy újabb típusú epsont múlt hónapban, zseniális.
2012. szept. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Fontos lenne a színes nyomtatás, konkrétan a fotónyomtatás. Ezért gondoltam tintasugarasra.
2012. szept. 17. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!