Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Rendeltem valamit interneten,...

Rendeltem valamit interneten, de közben meggondoltam magam hogy mégsem kell az nekem. Most mit csináljak hogy ne kelljen áttvennem? Futár hozza! Amugy telefonra egy Fóliárol van szo?

Figyelt kérdés
2012. szept. 18. 18:54
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

kifizeted, és legközelebb gondolkodsz mielőtt vásárolsz.


esetleg eladod valakinek, aki pont olyat akar.

2012. szept. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
internetes vásárlás estén, kiszállítás után 8 napig indoklás nélkül elállhatsz a vásárlástól. De bontatlanul szolgáltasd vissza.
2012. szept. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Magyarul közölheted a futárral is, és pénzed kötelesek visszautalni.
2012. szept. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha még nem adták át a futárnak és korrekt az eladó akkor hivd fel és mond,hogy mégse kell.Megfogja érteni.
2012. szept. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A futárnak kell kézpénzben kifizetnem. Akkor enm vagyok koteles kifizetni a futárnak és átvenni? és csinálhatnak velem valamit ebben az esetben?
2012. szept. 18. 19:46
 6/8 belapus ***** válasza:

Ez egy találomra választott áruház.Szerintem hasonló feltételek érvényesek rád is.Ahol vásároltál, keresd meg ugyanezt.


[link]

2012. szept. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem veszed át, nem fizetsz.


Cserébe öthetes rabszolgamunka, női bugyiban.


Mit tennének? Neked van jogod elállni, mondom. :)

2012. szept. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Megnyugodtam :)

koszi a válaszokat!

2012. szept. 18. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!