Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Honnan tudom meg, hogy van-e...

Honnan tudom meg, hogy van-e SPY KEY a gépemen?

Figyelt kérdés

A kérdés adott!!

Esetleg valami billentyű kombináció?? Vagy futtatási parancs??



#kémprogram #SPY KEY
2012. szept. 23. 08:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Odaülnek a gépedhez és felteszik. Rákattintasz egy linkra és feltelepül. Leszeded egy játék törését és ott van benne. Netről töltött windowsot telepítesz, amibe benne van. Aktiválni szeretnéd a netről származó wint-t, és az aktivátorban a logger is ott figyel.

És ezek még csak az én szegényes fantáziám szüleményei :)

2012. szept. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én a két legnépszerűbb keyloggert próbáltam feltelepíteni a saját gépemre, már csak hogy lássam mennyire bonyolult egy idegennek.Kívülről egyiket se sikerült,a vírusirtó észrevette, belülről igen és küldte is az adatokat a honlapomra észrevétlenül, de a vírusirtó (avast7 free) az első mélyellenőrzéskor mindkettőt jelezte.
2012. szept. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha valaki arra vetemedik, hogy betör hozzád (gondolom nem az utcán tartod a géped), hogy keyloggert telepítsen, akkor vélhetően vagy egyedi verziót visz magával, vagy egy köteget, hogy hátha egy beválik :)
2012. szept. 24. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!