Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a Digi tv-n...

Juhász.Évi 1987 kérdése:

Hogyan lehet a Digi tv-n beállítani a csatornákat olyan sorrendbe, amilyenbe én szeretném, és hogy ez meg is maradjon? (beállítottam a kedvenceket, de az nem az igazi, összekeveredik)

Figyelt kérdés
digi tv, csatornák, beállítás

2012. szept. 26. 08:56
 1/2 anonim válasza:

Szia!


Megnyomod a "Menü" gombot,ott rámész a "Csatornák szerkesztése" pontra.Azon belül a "csatorna lista szerkesztés"-re.Ott kijelölöd a csatornákat és az "átmozgatás"pontra ugrasz.Akkor tudod mozgatni őket olyan sorrendbe ahogy szeretnéd.Ha ez sikerült akkor meg kell keresni az automatikus frissítést(azt hiszem talán a beállításokban található)és ki kell kapcsolni.Ezután nem fog összekeveredni.

Nem tudom neked milyen van,mert így volt régebben nálunk.Így kellett beállítani.Most már nem engedi,hanem magától beállított egy csatorna listát és csak azok vannak amiken tényleg van adás.De így nem keverednek össze.Ha nem találsz olyan pontot,hogy "átmozgatás" akkor nálad is így van.

Remélem tudtam segíteni! :)

2012. szept. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2012. szept. 27. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!