Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Visszacsatolható hang a...

Visszacsatolható hang a kollégiumi hangosbemondó rendszerre?

Figyelt kérdés

Szóval azt néztem, hogy minden szoba falán ott van egy hangfal, hangszórókábelekre kötve.


Nekem van egy nagyon erős erősítőm. Ha visszakötöm ezekre a kábelekre a hangot, gondolom ugyanúgy eljut a szpíkerekhez mint a forrástól (gondolom párhuzamosan vannak összekötve)


Tehát ha én rákötök valamit erre a vezetékcsonkra és bekapcsolom, azt az egész kollégium hallani fogja, nem?


2012. szept. 28. 16:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Remélem azzal tisztában vagy, hogy ezek 110 voltos hangrendszerek, minden hangszóróban van egy illesztőtrafó. Ha te erre rákötöd az erősítőd, nem történik gyakorlatilag semmi. Ha ilyenkor szerencséd is van, akkor elkezdenek sugározni valamit a koliban, és ezt a 110 voltos hangfrekvenciás jelet megkapja az erősítőd bemenete, aztán huss az erősítőnek.
2012. szept. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!