Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Délelött nálunk dörgés villáml...

Délelött nálunk dörgés villámlás volt. Kinek kell szólnom, mert most telefonált gyermekem nem jo a net, nem megy a kazán, nincs melegviz, meg a digi tv sem müködik? Kinek szoljak? Lehet belevágott a villám?

Figyelt kérdés
2009. aug. 3. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
az áramszolgáltatótoknak
2009. aug. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, amugy áram van, csak egy pár dolog nem müködik, hát ez elég gáz.
2009. aug. 3. 14:22
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

1. Lehet, hogy csak egy biztosíték kapcsolt le. Én első körben áthívatnám a szomszédot, hogy legyen olyan kedves, nézze meg (nehogy a gyerek piszkáljon)

2. Ha nem ez, akkor digi-nek telefonálni, és egy kazánszerelőnek.

2009. aug. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a netszolgáltató nál is van vmi gubanc, érdeklődjöna gyerek, hogy haveroknál van-e, akik ugyanennél a szolgáltatonál vannak.
2009. aug. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, neteseket hivtam jel jön csak mi nem tudjuk fogni, ruter csere lesz, kazános kijött elvitte az egész panelt 60 ezer a csere, digi tv-ek telefonon mondták hogy állitsam be a menüs gommbal, az sikerült.

Biztositó remélem fizet, nem tudom, bejelentettem a káromat, legföképp a kazán idegesített anyagilag, 1-2 kis készülékem is tönkre ment ventillátor, meg egy rádió, hát sajna igy jártunk, pedig van nagyobb ház is a közelünkben ! Áramszolgáltatot nem kellett hivnom.

2009. aug. 4. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!