Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen notebookot válasszak?

Milyen notebookot válasszak?

Figyelt kérdés

Most vagyok végzős és szalagavatómra egy notebookot fogok kapni, azonban nem tudom, hogy milyet kérjek, mert nagyon buta vagyok a gépekhez.

Főként tanulásra használnám meg persze internetezésre és az adataim tárolására, de semmi speciális dolog.

Nagyon jó lenne, hogyha azért jó sokáig ki is tartana és nem menne tönkre egy-két éven belül.

Árkategóriában olyan 100-150 000 Ft körül lenne jó.

Előre is nagyon köszönöm a válaszokat!! :)


2012. szept. 29. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Amik az elvárásaid, azt minden notebook tudja. Ha vigyázol rá nem megy tönkre 1-2 év alatt, csak az akkuja, de az biztos. Nekem van egy 6,5 éves LG laptomom, máig hibátlanul működik, soha nem kellett hardveresen hozzányúlni.
2012. szept. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

értem és köszönöm szépen a választ :)

amúgy már néztem ki néhányat, szerinted/ szerintetek melyik lenne a legjobb?


[link]


[link]


[link]

2012. szept. 29. 15:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindenképpen nézelődj "élőben"! Ha lehet, tapogasd meg, nyomkodd a billentyűzetet, nézd meg milyen a képernyője (van akinek a matt, másnak a fényes jön be). Hasznos extrák lehetnek: bluetooth, webkamera, HDMI port.

Ebben az árkategóriában érdemes az Intel Core i3 processzoros gépet nézni. A memória (RAM) legyen legalább 4GB, hogy a Windows 7 (64 bit) elszaladjon rajta.

2012. szept. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Okés, köszönöm szépen!! :))
2012. szept. 29. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!