Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » WayteQ xTAB-80-at hol lehet...

WayteQ xTAB-80-at hol lehet kapni?

Figyelt kérdés
Ezt a márkájú tabot néztem ki magamnak pár napja csak az a baj, hogy nem tudom, hol lehet kapni. Nem interneten szeretném rendelni, hanem boltban szeretném megvenni.Csak nem tudom, melyik boltban találok ilyet. Aki tudja, az legyen szíves megírni. Előre is köszönöm.
2012. okt. 2. 15:29
 1/5 Végvári József Csaba válasza:
Próbálkoz közvetlenül a WayteQ Europe Kft.-nél ők a kőzvetlen magyarországi forgalmazó(k) cím a honlapjukon: www.wateq.hu illetve a viszont eladóinál ami szintén fent van a honlapjukon. Én tavaly nyáron vettem nálunk közvetlenül tőlünk hordozható lejátszót (mp5-nek vagy minek nevezik)
2012. okt. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Végvári József Csaba válasza:
1-ső vagyok, bocs a fogalmazásért és hogy két részletben írok. Tavaly ott náluk a címükön simán megtudtam venni a lejátszót és számlát is adtak róla. Ha jól tudom közvetlenül szervízbe oda is le lehet adni az általunk forgalmazót készülékeket, ha javítani kell. Van valami online boltjuk is csak azt nem jegyeztem meg pedig az eladó mondta.
2012. okt. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ:) az a gond, hogy nem találom, az árát, a honlapon.. :|
2012. okt. 4. 20:03
 4/5 Végvári József Csaba válasza:
Külön internetes oldalokun van csak feltüntetve nekik az árak, aminek a cimét nem tudom. A fő oldalukon sajna nincs ár, csak infó. Ha a www.google.hu oldalon beírod azt, hogy "wayteq xtab-80 készülék ára" ki fog adni néhány találatott. Ahogy nézem kb:39-43 ezer forint körül megy az ára.
2012. okt. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat:) már meg van a tab, pont ugyanilyet vettem:)
2012. okt. 19. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!