Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Minden tintapatron újratölthető?

Minden tintapatron újratölthető?

Figyelt kérdés
Kifogyott a patron a 'hp 3050A' típusú nyomtatómból. az új számomra kicsit drága volna, ezért megkérdezném hogy ujra tudnám-e töltetni?

2012. okt. 9. 18:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem mindegyik újratölthető. HP nyomtatót egyébként nem érdemes venni, mert iszonyat eszi a tintát. Ugyanannyiba kerül bele, mintha veszel egy új nyomtatót. Nekem korábban Canon Pixma volt, és abba több hónapig elég volt egy patron, ráadásul 200 Ft-ért mindenféle utángyártottat is lehetett bele kapni.
2012. okt. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 xximoxx válasza:

Sajnos nem értek egyett az előttem szólóval, nekem egy HP 5610es nyomtatóm van ami lassan 10 éves és rendszeres nyomtatás mellett úgy hogy egyetemi házi dolgozatokat és egyéb hasonlókat nyomtatok folyamatosan több mint 550 oldalt tudok nyomtatni és csak 6ezer fotint az eredeti patron amit 1000ft(fekete) 1500(színes)-ért újra is töltenek (:

[link]

ezen a linken megnézheted,hogy a tiedhez is van-e de valószínűleg igen (:

2014. szept. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!