Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Konvekpro? Elsősorban olyanok...

Konvekpro? Elsősorban olyanok véleménye érdekelne akik vásároltak ilyen eszközt és használják is! Mi a vélemény, tapasztalat a készülékről?

Figyelt kérdés
hivatalos oldal : [link]

2012. okt. 10. 14:47
 1/4 CsabaHorvat válasza:
Én már egy éve használom folyamatosan, illetve csak fűtési szezonban, de tökéletesen bevált nekem. Azt tudja amit igértek. Nagyon kényelmes és nekem tényleg kevesebb lett a fogyasztásom, mert sokszor akkor is ment a konvektor amikor nem kellett, de a termosztáttal VÉGRE be tudtam programozni a fűtésemet.
2012. okt. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
értem és köszönöm ! esetleg még arról adhatnál kis infót hogy honnan szerezted be és mennyibe került?!
2012. okt. 15. 11:09
 3/4 CsabaHorvat válasza:
A konvekpro oldaláról rendeltem meg és 10e + ÁFA volt a konvekpro, + a termosztát. De nézd meg a honlapjukat.
2012. okt. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm !!! :)
2012. okt. 19. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!