Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » TP-LINK Wifi kódolás, hogyan?

TP-LINK Wifi kódolás, hogyan?

Figyelt kérdés
Van egy TP-LINK wireless routerem amit szeretnék lekódolni. Tudom,hogy a böngészőbe kell beírni egy adott számot amitől eljön a kezelő. De ezt a böngészőbe azon a gépen írjam be, ahova közvetlen van bekötve a router, vagy lehet a laptopról is amivel fogom a wifit itthon , a háztartásban?

2012. okt. 11. 20:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Vezeték nélkül is lehet paraméterezni.
2012. okt. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ. esetleg megtudod azt mondani,hogy a kezelő annyira butított, hogy képtelenség úgy elnyomkodni,hogy utána ne lehessen fogni a netet, vagy azért oda kell figyelni és hozzá értő ember csinálja?
2012. okt. 11. 20:54
 3/11 anonim ***** válasza:
El lehet cseszni, de a router reset után visszaáll az eredeti beállításokra.
2012. okt. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

1, 192.168.1.1 vagy 192.168.1.2 vagy 192.168.2.1 a belépés

2, név jelszó admin admin

3, wireles setting

4, wireles security

azon belül wpa2 tkip vagy eap

és ide 8karakteres jelszó.. majd mentés


nem bonyolult.

2012. okt. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2012. okt. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszönöm nagyon hasznosak voltak a hozzászólások, mai nap folyamán hozzá is látok, mert elég érthető most már így. köszönöm
2012. okt. 12. 09:01
 7/11 P.O.C. ***** válasza:

Ez kicsit részletesebb:

[link]


Ha Google neked is a barátod lenne, nem kéne itt szerencsétlenkedned...

2012. okt. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
P.O.C. máshol is láttam már hozzászólásaidat, egyiknél se hagyod ki a "segítséged" mellé a bántó szavaidat. Egyébként már sikerült, és köszönöm a veled ellentétben segítő szándékkal rendelkező kommenteket! De látom, neked se barátod, azért regisztráltál ide, és szerencsétlenkedsz itt!
2012. okt. 13. 18:59
 9/11 P.O.C. ***** válasza:

Tévedsz, veled ellentétben tudom használni a Google -t, sőt mikor még az nem volt, az elődeit is tudtam.

És a hasznos válaszaim arányából következik, hogy nem szerencsétlenkedek, hanem aktívan segítek.


Én azt rühellem, ha valaki egy bolhafingnyi erőfeszítést sem tesz azért, hogy a problémájára megoldást keressen.

A Wi-Fi kódolás kérdés, szinte minden nap van a gyik.hu -n elég lenne beírni az oldal saját keresőjébe és máris ott lenne a válasz. Te pedig puszta lustaságól leírod kérdésed (amiből csak itt van néhány ezer megválaszolva), és hátradőlve várod hogy a sült galambot valaki a szádba tömje.


Ez igazi kérdés így hangzik:

"Nézd ezt találtam, de ezt meg ezt nem értem, ez mi?"


Nem pedig így:

Wi-fi router -em van vazz, hogyan kódoljam le?


(Persze sokan még a pontos típust is lusták leírni, te legalább annyit odaböktél hogy TP-Link, amiből egyébként vagy 100 féle típus van piacon.)

2012. okt. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Rohadtul de utána szoktam nézni minden egyes dolognak, csak biztosra akartam menni, mivel ha beírok egy régi kérdésre senki nem nézi már meg. Most kértem segítséget, de persze, hogy beleszaladok egy túlbuzgó idegölő emberbe. Miért is ne így lenne, mindenhol ott van a magadfajta ember. Másrészt, mivel már olvastam nem egy kommenteidet (mivel ezt megemlítettem előző hozzászólásomban), logikusan összetehetted volna, hogy utána szoktam olvasni dolgoknak és ezért láthattam. De mivel logikád nincs, se eszed , hogy ezt végig gondold, ezért csak vitatkozol.
2012. okt. 14. 19:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!