Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy kell xp-re letölteni a...

Hogy kell xp-re letölteni a windows movie maker-t? Vagy egyáltalán rajta van hogy tudom megnyitni MAGYARRA?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm
2012. okt. 12. 07:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha magyar nyelvű az XP-d, akkor tartalmazza a magyar nyelvű Movie Makert is.


[link]

2012. okt. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocsi én még kezdő vagyok ez hol van start menü gondolom utána mire kell menni további ezközök vagy mi bocsi de én ezt nemnagyon értem biztos hülyének tartasz de én csak internetezni szoktam meg néha használom a photoshopot
2012. okt. 12. 07:51
 3/6 anonim ***** válasza:
2012. okt. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem vagy képben, ajánlom a Windows súgóját. Megtalálod a start menüben, ha megtalálod a start menüt.
2012. okt. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
csak én vagyok ilyen hülye meg vak?? nem lehet hogy letörlődött? [link]
2012. okt. 12. 14:42
 6/6 anonim válasza:

Szia

Rajta van a gépeden! Windows Movie Maker a neve. Amikor a startra kattintasz, akkor a Media Player és a Creative között találod meg a felugró listádban( a fényképed alapján mondom) . Felülről a 23. lesz. Nem kell a kellékekre kattintanod! :)

2012. okt. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!