Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » SOS! A véglegesen törölt...

SOS! A véglegesen törölt emailjeimet le tudják kérni valahogyan a gmailen? Hogy érti azt hogy beszélt a szolgáltatóval?

Figyelt kérdés

#szolgáltató #lekérés #emailek végleges törlése
2012. okt. 15. 22:20
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ha valaki nagyon ért a számítástechnikához akkor le tudja kérni mondjuk a két hónappal ezelőtti emailjeimet? Amiket már elvileg véglegesen töröltem.
2012. okt. 15. 22:28
 2/11 anonim ***** válasza:

Megoldható, de nagyon-nagyon macerás. Ha a haragosodról van szó, akkor neki valószínűleg nincs lehetősége megoldani. Ha állami pénzt sikkasztottál és a rendőrség nyomoz, akkor ők elképzelhető, hogy meg tudják szerezni.


Ugyanis, ha a Google törölte is a leveleket, egy számítógépen a törlés arra hasonlít, mikor a papírt kiradírozod: néha még vissza lehet hozni az adatokat.

2012. okt. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem ilyen komoly a dolog. A páromról lenne szó. Semmi komoly igazából, de nem szeretném, ha vita lenne belőle. Ő most azt mondja, hogy holnapra meg lesznek a 2 hónappal ezelőtti leveleim. Jó informatikus. Lehetséges ez? :S
2012. okt. 15. 22:39
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha nem ismeri a jelszavadat, és a felhasználónevedet, akkor semmiképp.
2012. okt. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha van hozzáférése a jelszavadhoz, akkor változtasd meg.

Anélkül nem tehet semmit.

2012. okt. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Tudja a jelszavamat és a felhasználónevemet is. Azt mondta, hogy a szolgáltatótól tudta meg, hogy töröltem leveleket. De ilyen nincs... szerintem csak blöffölt. Szerintetek?
2012. okt. 17. 18:05
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha megváltoztatod a jelszót, akkor mindegy hogy blöffölt vagy sem.
2012. okt. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha a szolgáltatónak írt a nevedben hogy eltűntek a levelei, akkor azok simán válaszuk azt közölték hogy a felhasználó által lett eltávolítva a kérdéses anyag.

Ennyi. Kérhette hogy visszaállítsák, de csak az eredeti helyre, és ha jelszót cserélsz akkor ő nem fér hozzá.

2012. okt. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Oké...oké jelszóváltoztatás tudom. De egyébként, hogyan tud a szolgáltatónak levelet írni?
2012. okt. 19. 17:12
 10/11 anonim ***** válasza:

Most ez foglalkoztat?

Mert eddig úgy tudtad hogy lehetetlen dolog?

Nem értem mi a problémád.

Leült, megkereste, megcsinálta (vagy sem).

[link]

Te is akarsz írni hogy nehogy visszacsinálják a leveleidet?

2012. okt. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!