Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Internetezés...

Mit tegyek? Internetezés közben felugrott egy kép, amin az látszódott, hogy a magyar rendőrség számára fizessek be 25ezer ftot különböző szerzői jogok megsértése miatt. Leállítás során előugrik az asztal, de nem tudok már mit csinálni.

Figyelt kérdés
Ez szerintem vírus volt. Kikapcsoltam gépet, újraindítás után, felhasználói fiókba enged bejeletkezni, viszont utána asztal helyett egy fehér képernyő jelenik meg. Próbáltam feladatkezelőt elindítani, de nem engedte.

2012. okt. 19. 20:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Csökkentett mód, víruskeresés indítása, reménykedés, hogy sikerül leszedni a szutykot. :-)
2012. okt. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csökkentett módban is próbáltam, de maradt a fehér képernyő.
2012. okt. 19. 20:47
 3/9 anonim válasza:
Hiren's boot CD-ről indítsd a gépet, aztán takarítgass rajta, vagy mentsd le az adataid, aztán formázd a wincsit és telepítsd újra a gépet.
2012. okt. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
A szerzői jogokért nem a rendőrségnek kell fizetni, hanem az ARTISJUS-nak. Valószínűleg vírus.
2012. okt. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én meg azon csodálkozok, hogy a f_szba lehet ilyen vírusokat összeszedni... mi a lóf_szt kell ehhez nézegetni? Két évig neteztem vírusírtó nélkül és a néha lefuttatott Eset próbaverzió se talált semmi fontosat.
2012. okt. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Mi lett a vége a fájlokat meg lehetett menteni a gépről? Én is így jártam tegnap este és nem tudom, hogy mihez kezdjek a laptopommal ugyenezeket produkálja!
2012. okt. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
2012. okt. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Keress valakit, akinek van küldő hdd csatlakozója, és az ő gépéről futtassatok le egy vírusírtót. nekem megoldotta
2012. okt. 22. 09:07
 9/9 anonim válasza:
kettőször sikerült elkapni, hogy ne indítsa magát magát újra a gép, a fájlokat lementettem, rá telepítettem a legújabb avastot, takarítgattam vele, teljes rendszer átvizsgálás után azt jelezte a vírusírtó, hogy nincs fenyegettség, de újra indításnál mintha semmit se csináltam volna vele, most ugyanott vagyok ahol elkezdtem.
2012. okt. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!