Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért esik ki mindig a fülembő...

Miért esik ki mindig a fülemből a fülhallgató? Milyet vegyek, ami futásnál is jó?

Figyelt kérdés
SE K550i-s telefonnal hallgatok zenét. Amit hozzá adtak hallgatót azzal. Ha sétálok, akkor általában nem esik ki, de többször meg kell igazítani.
2009. aug. 8. 11:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Nekem is ilyen bajom van.. Pici a fülem, ha meg sikerül is beletenni fáj.. :S
2009. aug. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%
Lehet kisebb fülhallgatókat venni, szinte mindegyik technikai üzletben. Menj be, mutasd meg a SE tartozékot, és az eladó segíteni fog. Elképzelhető, hogy nem lehet rá másik "fejet" venni, de próbáld meg.
2009. aug. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
Az is gond lehet ha fordítva teszed be őket a füledbe. Van rajtuk betű, az R-et a jobb füledbe kell, az L-et meg a balba.
2009. aug. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Jól teszem be. :-D

Milyet tudnátok esetleg ajánlani, ami futáskor sem esne ki?

2009. aug. 8. 11:54
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
az Apple-nek van ilyen tartozéka amit rá kell valahogy húzni a fülhallgatóra és olyan lesz mint egy füldugó nekem az hatásos volt és nem is fáj
2009. aug. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%

[link]


ezek valók sporthoz, hogy ne essen ki a füledből futás közben:)

2009. aug. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
67%

Szia! A hagyományos fülhallgatók nekem is kiesnek. De a barátom psp-jéhez adtak olyat, ami bevált. Azóta az már elromlott, de hasonlót tudtam venni a media marktban. Épp egy hete vettem, 2090 Ft-ért, és ez nem esik ki.

[link]

2009. aug. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

12:36-os:

Hát igen. Nekem is ilyen kellene, de ez elég drága. Most nincs rá 7000 Ft-om. De nagyon tetszik, és biztos nm esne ki, de a színe nem túl jó.

12:55-ös:

Ez árban nem rossz, de milyen a minősége? Futáskor sem esik ki? A Media Marktba nem lehet kipróbálni?

És nekem a telefonhoz kellene, aminek nem ilyn a csatlakozója. Tesóm egyszer vett az övéhez egyet 6000-ért, aminek volt ilyen kis "dugasza", amihez a fejeket lehetett cserélni, de szerintem elromlott neki fél év alatt.

2009. aug. 8. 13:50
 9/14 A kérdező kommentje:

És lehetne a telefonhoz venni ilyen kis csatlakoztató bigyót? Fülhallgató nélkül.

Ami ehez is van:

[link]

2009. aug. 8. 13:59
 10/14 anonim válasza:
100%
12.55-ös vagyok. Hát hogy meddig fogja bírni, azt én sem tudom. Egyébként jól szól, és futás közben sem esett ki nekem. A csomagban van hozzá még plus 3 pár ebből a szilikonos izéből, úgyhogy azt lehet cserélni rajta. Volt több féle is a mediában, próbálni nem lehetett, mert be volt csomagolva. Ez volt a legolcsóbb ebből a fajtából.
2009. aug. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!