Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan tudom befolyásolni a...

Hogyan tudom befolyásolni a nyomtatómat, hogy csak a világos cián és világos magenta patronokat használja?

Figyelt kérdés
Az Epson 1400-as nyomtatómat szeretném rábírni, hogy kizárólag a fenti patronokból nyomtasson. Olvastam, hogy vannak un. RIP programok (pl: AccuRip vagy Filmmaker), amelyeken be lehet ezt állítani, de ezek nagyon drágák, ingyenes verziót meg még nem találtam. Van valami más megoldás is, vagy esetleg egy progi, ami képes erre?

2012. okt. 23. 02:01
 1/4 anonim válasza:
Van megoldás: elöször is kezd azzal, hogy ezt a szemetet kidobod. Ha végeztél, akkor vegyél valami értelmes nyomtatót, mondjuk egy Brothert, és nyomtathatsz fillérekből úgy hogy nem fogsz parázni azon mikor szárad be a fej.
2012. okt. 23. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csakhogy én speciális tintát fogok hozzá használni, amit csak ez a piezo fejes "szemét" képes kinyomni. A Brother meg egy gagyi márka, szóva azzal semmiképp. Ennyiből használhatnám a Canon Pixma ix6550-es a3-as nyomtatómat is, az semmiképp nem szemét típus, de termál fejes, tehát kisesett. A kérdésemre így továbbra sincs válasz..
2012. okt. 23. 02:22
 3/4 anonim válasza:
Ugye nem cukrász vagy? :D Eltaláltam mi?
2012. okt. 23. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én meg magasról leszarom :D Ellenben tudTAM volna segíteni, egészen véletlenül van egy cukrász a családban aki Epsonnal nyomtat és van is néki egy rakat halftone print szoftvere, biztos szivesen segített VOLNA. Legközelebb higgadtan apukám, higgadtan, felesleges arcoskodni, látod, most is hogy kiba*ztál magaddal :)
2012. okt. 23. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!