Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen olcso Apple készüléket...

Milyen olcso Apple készüléket vegyek az IPad mellé? (MacBook stb) Melyik éri meg a legjobban? Csak számítógép vagy laptop kell, nem iPhone meg ezek.

Figyelt kérdés
Nemrég vettem egy iPad 2-őt. Nagyon jó készülék, gyors, sokáig bírja de van egy nagy problémám. :/ Ugyanis a Windows xp-s gépem csak merának érzékeli, és semmit nem tudok gépen keresztül az ipadre rakni. Ugyanez a helyzet a TV vél is, mivel hiába kötöm rá csak képet nézegetni lehet, míg más táblagépeknél mindent megjeleníti játék Facebook stb. Milyen olcso Apple laptop vagy gép van amivel jól tudom kezelni? Tv problémára valami gyógyír?

2012. okt. 23. 17:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Olcsó Apple készülék? Nem tudom hogy hogy álltok otthon az anyagiakkal, de 300E alatt nem nagyon fogsz találni Macbook-ot...
2012. okt. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Varga B. válasza:

Kedves kérdező!

El nem hiszem, hogy nincsen még a gépeden az ios termékekhez kapcsolódó program, az iTunes. ha ezt letöltötted (ingyenes) akkor már is felismeri az ipadot, és szinkronizálja... de nem hiszem el, hogy ez nincsen rajta a dobozon, vagy egy hovatalos oldalon még nem néztél utána...A tévére meg AV kábellel lehet rákötni, amely kábel egyik végén a három színű -piros,fehér,sárga- csatlakozóhármas van, a másik végén meg az ipad dokkoló fej. még usb is van rajta, hogy közben tölthetsd, amúgy nem lehet usb-n képet átvinni.

remélem ez elég egyértelmű magyarázat volt, és nem lesz ezzel más bajod. Ha mégis, küldj privát levelet.

2013. jan. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Varga B. válasza:
Jah, és még valami: Az AV kábel kb 1500 ft-ba kerül.
2013. jan. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!