Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Samsung Galaxy Note 10.1 vagy...

Samsung Galaxy Note 10.1 vagy iPad 4 (ami most jelent meg) vagy iPad Mini?

Figyelt kérdés
iPhone 5 mellé

2012. okt. 25. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:
17%
Látom sok felesleges pénzed van...
2012. okt. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
iPhone mellé mindenképp valamelyik iPad-et vedd, pl. Az iCloud miatt, de amúgy is sokkal jobb mint a samsung :)
2012. okt. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ezt nem mondanám nekem ipad 2 van néztem a 4 et is és nem érfel a samsung tabletéhoz max anyiban jóbb az ipad hogy jób az anyag használata
2012. okt. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a Galaxy jobb lenne mert az android és az IOS e legjobb op rendszerek és vannak jó játékok amik csak androidra és vannak jó játékok amik csak iosra vannak.
2012. nov. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
32%
ja, és ráadásul a Samsungban ott van az S pen, ami szerintem nagyon jó, főleg a 10 colos kijelzőn. Ja, és még egy kérdés, HONNAN A FENÉBŐL VAN ENNYI PÉNZED?
2012. nov. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!