Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A laptopom újra lett telepítve...

Ötv kérdése:

A laptopom újra lett telepítve. Mit szedjek le ahhoz h működjenek a játékok a gépemen?

Figyelt kérdés

mióta újra lett telepítve a gépem azóta egy online játék se indul el a gépemen...mit szedjek le a gépemre???

ezt írja ki:

-sorry, Your system does not support 3D fraphics,please check your hardwere and system configeration then try again.



#játék #online #tagadás #letöltését
2012. okt. 26. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát első körben Flash player, és DirectX kell, vagy ha a játék gyártójának van valami extra kérése, az. De ezeket általában feltüntetik. Ja, és jó böngészőt használj, pl Firefox, chrome, semmiképp se Explorert. Azokba sok kisebb progi eleve be van illesztve, kevesebb a hibalehetőség.
2012. okt. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És a videó driver is sokat lendítene az ügyön.
2012. okt. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ezeket netten keresztül is le tudom tölteni?:) ha igen egy linket kaphatok?:$$
2012. okt. 26. 22:39
 4/4 A kérdező kommentje:
leszedtem mind a 3-at amit mondtatok de még most se indul el a játék:(
2012. okt. 26. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!